SPRINT NEWS ALBANIA

Shkrime

Delegatja e Kuvendit depoziton zyrtarisht kerkesen per verifikimin e firmes (FOTO)

Delegatja e Njesise Nr 5 ne Tirane, Freskida Rapo, ka depozituar sot prane zyres se protokollit, kerkesen e saj me shkrim drejtuar Edi Palokes si kryetar i keshillit kombetar, ne lidhje me verifikim e formularit te saj i cili ndodhet ne kasaforte dhe nga ky delegatja ka ngritur zerin e saj se, ai formular eshte i falsifikuar bashke me firmen e saj, pasi ajo deklaron prere se nuk ka firmosur nje te tille.

Debatet erdhen pas verifikimit qe i beri brenda zyres se Palokes, deputeti Agron Shehaj, i cili ka telefonuar personin ne fjale. Ky nuk eshte rasti i pari i falsifikimit te formulareve, pasi po mbreme live ne emisionin “Open” nje tjeter delegat konfirmoi falsifikimin e firmes se tij.

Kjo eshte kerkesa e depozituar sot nga znj, Rapo:

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?