Dybala premton besnikëri, argjentinasi zbulon akordin, edhe 5 vite në Torino

Sport

Pa Dybala në fushë, por me Bonucci që bën liderin, Juve u rikthye në Torino me tre pikë të plota pas transfertën kundër Lazio, ku mjaftuan dy penallti të ekzekutuara saktë nga kapiteni. Tifozët e “Zonjës së Vjetër” kanë një tjetër arsye më shumë për të festuar pasi sulmuesi argjentinas ka zbuluar se mes tij dhe drejtuesve bardhezi është gjetur akordi total për rinovimin e kontratës.

Dybala

I pyetur mbi këtë teme, Dybala u shpreh se shpreson që edhe pas 5 vitesh të jetë sërish në Torino, një detaj që konfirmon se argjentinasi ndihet komod dhe se zyrtarizimi i rinovimit është thjeshtë çështje kohe.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?