SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetShkrime

Nuk e kuptoj hallin e Ylli Manjanit qe merret me PD…

Debati i brendshem në PD për çudi ka përfshirë dhe palë të cilat nuk janë pjesë e strukturave të PD dhe japin receta se si mund të zgjidhet kriza, por që këto receta nuk iu kanë shërbyer as në partitë që kanë milituar dhe madje tashmë që janë dhe jashtë politikës nxitojnë të japin mendim. Anëtarja e Këshillit Kombëtar dhe ish-kandidatja e PD për deputete në zgjedhjet e 25 prillit Edlira Devolli Leka ka reaguar, e cila në statusin e saj i kundervihet ish-ministrit të Edi Ramës dhe ish-politikanit të LSI Ylli Manjani.

Statusi i Edlira Devolli Leka (Anetare e Keshillit Kombetar dhe Kandidate per deputete e PD)

Ore nuk kuptoj hallin e Ylli Manjanin qe merret me PD.
Ky dhe eshte larguar nga politika.
PD eshte parti e madhe, jo e krijuar nga blerja e votes.
Dhe sa per “Gazin e botes”, do kete hallin e ndonje byzylyku.
Se me sa kujtoj nja 6 veta u futen ne burg per tenderin e byzylykeve, firmosur nga Ylli i shuar i Metes me urdher te Rames.

Total 4 Votes
2

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?