Braçe poston foton dhe sulmon Albin Kurtin

Aktualitet

Lëvizja Vetëvendosje arriti një rezultat shumë të dobët në zgjedhjet lokale që u zhvilluan në Kosovë, pasi mundi të fitojë vetëm në 4 komuna.

Pas publikimit të rezultateve përfundimtare, deputeti socialist Erion Braçe me anë të një postimi në rrjetet sociale ka sulmuar kryeministrin dhe njëherësh kryetarin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin, teksa poston një foto të këtij të fundit i rrethuar nga rojet e sigurisë.

“Ajo dita kur ke me afer ROJET se sa POPULLIN”, shkruan Braçe krah fotos, si për të treguar se qytetarët kosovarë nuk e mbështesin më Albin Kurtin.

Screenshot 8 26
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?