Në dy muaj vetëm sharje, ofendime, kërcenime imponime , dhunim mendimi baltosje…

Shkrime
Zamira Bushati Kazazi
Mirë që ndodhi kjo dhe i njohëm se kush janë . Ne dy muaj vetëm sharje, ofendime, kercenime imponime , dhunim mendimi baltosje se ti nuk arrin dot te mendosh e te kesh te njejtin mendim si ata.
Prandaj prinderit gjysherit tane u masakruan burgjeve gjysem shekullore per te folur hapur e shprehur mendimin ashtu sic cdo njeri e mendon . Friken e e kemi lene ne baltrat e internimeve burgjeve, sharjet , kercenimet tuaja asgje sme bejne perkundrazi tregojne karakterin tuaj … pis nuk behet fis aq sa rigoni behet lis. Demokratet u perdoren si mish per top. Edhe jeten mund t’ju a bëni ferr demokrateve por kurrsesi #Shpirtin e demokrateve nuk do te mund ta mbyllni kurrë ne kasaforte . Turp !
E gjitha nje farse e ndyre .
Ndaj me shume se kurre me mirenjohje dhe vleresim superlativ per njeriun plot vlera
Me ju Lulzim Basha jane antikomunistet , jane ish pronaret , jane shumica e qendrestareve , jane idealistet ndaj na prij perpara me dore te hekurt per te kthyer #PD ne qellimin per te cilen eshte krijuar #Antikomuniste, spastrim rrenjesor nga bijte niperit e mbesat e ish oficereve sigurimit qe masakruan prindrit tane, spastrim nga kryetaret e koperativave dhe ishe kryetare lagje , afrim ne vendin qe ju takon te perndjekurit politike , bashkepunim me ish pronaret .
Vetem keshtu te bashkuar do t’ja dalim !
Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?