Meta takohet Grenell

Aktualitet

Presidenti Meta u shpreh tejet i kënaqur pas takimit në presidencë Richard Grenell, ish-Të Dërguarin Special të SHBA-së për Negociatat Kosovë- Serbi.

Kreu i shtetit çmoi maksimalisht përkushtimin e Grenell në forcimin e mëtejshëm të marrëdhënieve dhe bashkëpunimit mes SHBA-së dhe Shqipërisë.

Postimi i presidentit Meta në “Twitter”

“Është gjithmonë një kënaqësi e madhe që të kem Richard Grenell në Shqipëri dhe zyrën time. Përkushtimi i tij në mbështetje të forcimit të mëtejshëm të marrëdhënieve dhe bashkëpunimit midis Shqipërisë dhe SHBA-së është gjithmonë i mirëpritur.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?