Kërcënohet Albin Kurti, Njësitë Speciale rrethojnë shtëpinë e kryeministrit

Rajoni

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti ka marrë disa mesazhe kërcënime mbrëmjen e sotme. Mediet në Kosovë shkruajnë se për shkak të kërcënimit janë forcuar masat e sigurisë për shefin e Qeverisë.

Njesia Speciale te shtepia e kryeministrit Kurti 3 foto KALLXOcom 640x480 1

Njësisë Speciale  kanë rrethuar shtëpinë e ku banon kryeministri dhe familja e tij. Ende nuk dihet nëse janë identifikuar autorët e kërcënimit dhe nëse po merren masa për ndalimin  e tij/ tyre.

Njesia Speciale te shtepia e kryeministrit Kurti 3 foto KALLXOcom 640x480 2
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?