Gruaja e zhveshur vrapon dhe tallet në aeroport

Bota

Incidenti ndodhi gjatë orëve të para të së dielës, jashtë Portës A-37 të terminalit të Aeroportit të Denverit, SHBA.

Sipas Dailymail, një grua u kap duke kapërcyer plotësisht lakuriq dhe duke biseduar me udhëtarët e tronditur pasi kaloi pikën e kontrollit të sigurisë ndërsa ekspozohej në portën e nisjes. Gruaja, për të cilën policia e aeroportit thotë se ishte “e dehur”, nuk kishte bagazhe me vete dhe dukej se mbante një lloj termosi ose mbajtëse për pije.

‘Zonja, zonjë,’ dëgjohet policia teksa e thërret.

Policët e qytetit “luftuan” me gruan e zhveshur teksa përpiqeshin të zgjidhnin situatën e çuditshme ndërsa ajo vraponte përgjatë aeroportit. Përgjatë klipit, oficerët mund të shihen me një batanije të madhe në duar teksa ndjekin gruan rreth terminalit të objektit, në një përpjekje të kotë për ta bërë atë të mbulohet.

Gruaja, e cila tallej me policinë dhe nuk pranonte të bashkëpunote, u kap përfundimisht nga policia e aeroportit dhe u shtrua në spital për atë që policia e quajti “një episod mjekësor i papërcaktuar”.  Pamjet e një video disa minutëshe të regjistruara nga një tjetër udhëtar nuk u publikuan nga frika për mirëqenien mendore të gruas së zhveshur.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?