Rama publikon pamje nga shkolla “Mervete Peza”

Aktualitet

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një shkollë tjetër të rilindur që soty ka hapur dyert dhe ka pritur me qindra nxënës.

Rama ka publikuar një vidieo nga shkolla “Mervete Peza”, e cila është rindërtuar, teksa shkruan se kljo shkollë është një tjetër shembull i ambicies për Shqipërinë 2030.

“MIRËMËNGJES 😊 dhe nxënësit që kthehen në një tjetër shkollë të rilindur, shkolla “Mervete Peza”, sot një tjetër shembull i ambicies sonë për #Shqipërinë2030, ju uroj një ditë të mbarë🙏” shkruan Rama në postimin e tij.

https://www.facebook.com/watch/?v=386795216520459

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?