Berisha: Të martën në 17:30 në Pallatin e Kulturës Kukës

Politike

Sali Berisha, ftoi demokratët dhe qytetarët e qarkut të Kukësit të marrin pjesë në Foltoren që do organizohet nesër.

Ditën e martë me datën 12 tetor në ora 17:30 në Pallatin e Kulturës do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Kukësit të marrin pjesë.

Vetëm të bashkuar fitojmë!

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?