Basha: Rama është si ai sadisti, ta mban dyllin e qiriut mbi plagë (VIDEO)

Politike

Kryedemokrati Lulzim Basha e ka konsideruar një sadist kryeministrin Edi Rama. I pranishëm në Kuvendin e Shqipërisë nga foltorja, Basha tha se Rama ta mban ta mban dyllin e qiriut mbi plagë, dhe ta heq vetëm që t’i thuash faleminderit.


Ai shtoi se ky nuk është mjek, por sadisti, një person që merr kënaqësi nga poshtërimi i të tjervëe.

“Ky është si ai sadisti, ta mban dyllin e qiriut mbi plagë, dhe ta heq vetëm që t’i ti thuash faleminderit. Ky nuk është mjeku,”- tha Basha.

(F.m/dosja.al)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?