Balla: Kryetare, deputetët e rinj duhen thirrur në trajnim

Politike

Kryetari i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla u ndërpre një moment gjatë fjalës së tij nga deputetët e opozitës. Duket se kjo e ka irruar aq shumë sa ka kërkuar që deputetët e rinj të futen në një trajnim. Ai iu drejtua Kryetares së Kuvendit, Lindita Nikollës, duke i kërkuar që këtyre deputetëve ti mësohet se kur duhet ta marrin fjalën për të bërë replikë.

BallaDo shkojmë aty, zonja kryetare e Kuvendit, deputetë e rinj duhet thirrur urgjentisht në një trajtim dhe të kuptojnë se mund ta marrin fjalën për replikë. Okej me ty nuk do bëj debat. Kam disa rregulla…

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?