Momenti kur tërmeti “shkund” gazetarët gjatë emisionit live në studio

Bota

Mediet e huaja publikojnë pamje nga tërmeti i fortë në pjesën juglindore të Austrisë. Tërmeti 5.8 ka ballë i shkallës Righter ka goditur vendin sot, duke shkaktuar edhe panik tek qytetarët.

Në videon e publikuar nga BBC shihet momenti kur gazetarët dhe analistët ndodhen në studio, duke folur për politikë, kur bie termeti.

Personat në studio shihen të frikësuar, por që arrijnë të përmbajne veten.

 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?