Përfundon takimi mes Ramës dhe Merkel, ende asnjë detaj për çfarë diskutuan

Aktualitet Politike

Përfundon takimi mes kryeministrit Edi Rama dhe kancelares gjermane Angela Merkel. Biseda mes tyre ka zgjatur për më shumë se një orë

Më pas të dy kanë dalë njëri pas tjetrit për t’u nisur në ambientin tjetër, ku kancelarja gjermane do të takojë dhe do të diskutojë edhe me liderët e tjerë të rajonit të Ballkanit Perëndimor. 

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?