Mjeti përplas dhe bën copë-copë motorin e ‘Shqiponjave’ në Tiranë

Aktualitet

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm afër Kopshtit Botanik ku një mjet ka përplasur dy punonjës të ‘Forcave Shqiponja’. Sipas burimeve, policët e forcave ‘Shqiponja’ ndodhen jashtë rrezikut dhe se kanë marrë fraktura në gjymtyrë.

Ambulanca dhe policia ende nuk kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për shkak të trafikut të rënduar.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?