Ambasadorja amerikane Yuri Kim takon sot Bashën, i shkon vetë në seli

Aktualitet

Ambasadorja e SHBA-ve Yuri Kim do të zhvillojë sot një takim me kreun e PD-së Lulzim Basha.

Ambasadorja pritet të mbërrijë në selinë e PD rreth orës 13.00.

 

 

Ky është takimi i parë mes ambasadores së SHBA dhe kryedemokratit Basha pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Takimi vjen pas publikimit të raportit përfundimtar nga OSBE/ODIHR për zgjedhjet e prillit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?