Meta uron Nora Gjakovën

Aktualitet

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka uruar përmes një mesazhi në faqen e tij në facebook sportisten kosovare Nora Gjakova për medaljen e saj në lojrat olimpike.

“Medalistja e artë Nora Gjakova, lartëson Kosovën dhe krenarinë kombëtare”. “Urime!”, shkruan kreu i shtetit shqiptar.

Image

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?