Këngëtarja e famshme bëhet nënë për herë të parë

Stil/Jetë

Halsey është zyrtarisht një mami!

Këngëtarja e njohur ka mirëpritur në jetë fëmijën e saj të parë Ender Ridley Aydin, me skenaristin Alev Aydin.

LEXO EDHE:
Princi Harry po shkruan një libër ‘jo si princ, por si qytetar i thjeshtë’

26-vjeçarja ndau një foto të ëmbël me të porsalindurin dhe partnerin në Instagram me mbishkrimin: “Mirënjohje. Për lindjen më të “rrallë” dhe euforike. Mundësuar nga dashuria.”

Halsey zbuloi se ishte shtatzënë në janar me një postim në rrjetet sociale ku tregonte barkun e rrumbullakosur.

Në fotografi, ajo pozoi e ulur, e veshur me reçipeta dhe një palë xhinse të zbërthyera.

“Surprizë”– shkroi këngëtarja krahas imazhit, ku bëri tag Aydin.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?