Ofrohen 100 mijë dollarë për atë që mund ta kapë këtë peshk

Kuriozitete

Një tregtar anijesh po i dërgon peshkatarët në një gjueti të pazakontë thesari për një peshk specifik, duke premtuar se personi që e kap atë do ta fitojë çmimin prej 100 mijë dollarësh.

Marina e Ëatson në Bluff City tha se peshku i quajtur Smallmouth bass, i pajisur me një etiketë, do të lëshohet më 12 qershor në liqenin e South Holson në ora 12:01 të mëngjesit, dhe anglezët do të kenë kohë deri në ora 11:59 pasdite me 13 qershor për ta kapur atë.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?