SPRINT NEWS ALBANIA

Politike

KAS vendos rinumërimin e kutive për qarkun e BERATIT

Komisioni i Ankimeve dhe Sanksioneve ka vendosur me shumicë votash për hapjen e kutive të kërkuara nga opozita në qarkun e Beratit. Por votat do të numërohen vetëm për subjektin politik dhe jo për kandidatët.

Me shumicë votash, KAS vendoset rinumërimi i kutive vetëm për subjektin zgjedhor. Administrata na sqaroni sa kohë do t’ju duhet. Ishin 114 kuti me sa pashë. Në 14:00 do nisni seancën. Merrni të gjitha masat që të bëhet transporti,”-tha relatori Elvis Cefa.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?