Tashmë është e qartë se qeveria ka frikë vetëm një gjë: VOTEN TUAJ!

Politike

Luciano Boci

Të nderuar Qytetarë të qarkut tim!Tashmë është e qartë se qeveria ka frikë vetëm një gjë: VOTEN TUAJ!Dilni e votoni! Shpreheni fuqinë tuaj në mënyrën më të mirë!

No photo description available.

Buzëqeshni dhe gëzohuni se çasti i madh po vjen… Edhe pak orë na ndajnë nga fundi i Fundërrinave! Rimerrni në dorë qytetin dhe fshatin tuaj, riktheni besimin tek vetja dhe VOTONI!

May be an image of 1 person dhe standing

Votoni me zemër! Kjo është DITA JUAJ! Askush nuk mund t’jua përdhosë!

Çasti i lirisë po troket!Qytetaria gjithmonë FITON!#Voto9PD#lucianoboci7#elbasanifiton#ShqipëriaFITON

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?