Sport

UEFA Europa League: Këto 4 super ndeshje zhvillohen sot

Sot luhen ndeshjet e kthimit për çerekfinalen e UEFA Europa Leagues.

Katër ndeshje shumë interesante do të fillojnë nga ora 21:00 – me Romën që e pret në shtëpi Ajaxin. Takimin i parë mes ekipit italian dhe atij holandez ishte mbyllur me rezultat 2-1 në favor të romakëve

Ndeshje tjetër pritet të jetë ajo mes Slavia Pragues dhe Arsenalit. Takimi i parë u mbyll me rezultat të barabartë 1 me 1.

Dy ndeshjet tjetra: Manchester United (2-0) Granada dhe Villarreal (1-0) Dinamo Zagreb.

Ndeshjet e sotme në Europa League:

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania