Basha mbërrin në Dibër në orët e vona të mbrëmjes, pritet me ovacione…

Aktualitet Politike

Siç shikohet edhe nga pamjet, Basha është pritur nga qindra simpatizantë dhe qytetarë.

Basha ka mbërritur në qytet pas një udhëtimi të gjatë, por kjo nuk i ka penguar simpatizantët ta presin të shumtë përtej orëve të vona.

0 0 vote
Article Rating
Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments