Shkarkohet drejtori i IKMT në Durrës

Aktualitet

Ardian Halili është shkarkuar nga detyra së fundmi. Halili thotë se Bashkia i ka ndërprerë kontratën.

Ndërkohë është komanduar në pozicionin e tij, Dorian Mema.

Siç mësohet, Halili ka qenë i komanduar në detyre prej 3 vitesh dhe ndërprerja e kontratës i është bërë pa njoftim paraprak që me datë 19 mars.

I pyetur në Syri TV ai nuk ka dashur të shprehet, por ka thëne se nuk ka dijeni per arsyen pse i kanë ndërprerë kontratën.

Kujtojmë se Ardian Halili është bashkëshorti i ish-prokurores së dorëhequr, Rediana Halili

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?