Spahia: Ne do çlirojmë biznesin nga gjobat

Politike

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në Shkdër Bardh Spahia, ështe takuar me banorë dhe biznese të Lagjes Rus në Shkodër ku është njohur me veshtirësitë ekonomike me të cilat përballen sot Shkodranët dhe shqiptarët….

Partia Demokratike ka një program të qartë për zhvillimin ekonomik të vendit, për taksa të ulëta dhe mbështetje të biznesit, u shpreh Spahia.

Për banorët, shpresa e vetme është mbështetja për Partinë Demokratike.

blob:https://www.facebook.com/6fd31af4-6be3-4c9a-a1fb-5f4257c507b6

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?