Rushaj takim me banorët e “Bregut të Lumit”: Banda e bashkisë ka ushtruar terror për shembjen e shtëpive të tyre

Aktualitet Politike

Qytetarët te Bregu i Lumit më rrëfyen terrorin që kanë kaluar nga ajo që vetë ata e cilësojnë “Bandë”.

May be an image of 5 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme

Më kërkuan marrjen e kompensimeve për shembjet e shtëpive të tyre për shkak të Bulevardit të Ri dhe u thashë fare hapur se ato lekë që kanë qenë në vendimin e Këshillit të Ministrave një më një do të merren.

May be an image of ambiente të jashtme

Ne do t’i qëndrojmë asaj praktike që kemi patur përpara se Rilindja të vinte në pushtet!

Të gjithë personat që do të shpronësohen për një interes publik janë apo s’janë të legalizuar, kanë apo nuk kanë certifikatë, janë në proces legalizimi apo jo, personat që janë të vendosur prej kohësh dhe që kanë investuar jo para droge po para djerse dhe gjaku do marrin atë që u takon!

May be an image of një ose më shumë njerëz, pemë, road dhe body of water

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?