Luçiano Boçi, me tregtarë të vegjël në Elbasan – për të mbështetur biznesin.

Aktualitet Politike

Mars, 29/2021

Kandidati i PD per qarkun e Elbasanit, Luciano Boci, vazhdon takimet e tij me banore dhe bizenese te qytetit te Elbasanit.

May be an image of 2 njerëz, people standing dhe E brendshme

Dje ai pati takime nga afer me tregtare te vegjel, ku u premtoi dhe u ofroi mbeshtetjen e tij dhe te subjektit qe perfaqeson, pas ndryshimit politik qe pritet te ndodh.

May be an image of 1 person

Postimi i plote:

Një treg që humb çdo vit 50.000 blerës dhe një ekonomi që tkurret paprerë, shërohet vetëm me një vullnet të ri politik.

Takime me tregtarë të vegjël në Elbasan – për të mbështetur biznesin.

#votoPD-AN 9#ShqiperiaFiton#ElbasaniFiton#LucianoBoci7

May be an image of E brendshme
May be an image of 5 njerëz, people standing dhe ambiente të jashtme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?