Braimllari: Modeli klientelist dhe abuzues i rilindjes në Korçë merr fund me 25 Prill.

Aktualitet Politike

Mars, 25/ 2021

Në Korçë Niko Peleshi premton vende pune për rininë, premton investime në bujqësi, në kanalizime dhe ujë te pijshëm por harron që është vetë në qeveri dhe në keto vite, mendoi vetëm për interesin e tij personal.Kanë 8 vite që drejtorët arrogant, të paaftë dhe të papërgjegjshëm janë fokusuar vetëm tek interesat e tyre dhe nuk ofrojnë asnjë shërbim për qytetarët.

May be an image of një ose më shumë njerëz, people sitting dhe people standing

Modeli klientelist dhe abuzues i rilindjes në Korçë merr fund me 25 Prill.Lsi do të krijojë mundësi punësimi, ne do të ulim koston e jetesës dhe do të kthejmë shpresën në vend. Ne do të mbështesim Bujqësinë me 200 milion euro në vit.

Ne do të krijojmë shanse dhe mundësi të barabarta për të gjithë familjet korçare. #voto6lsi#lsi#zgjedhje25prill#shqiperiashtepiajuaj🇦🇱

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?