Rilindja dhe Niko Peleshi, të kapur në panik në Korçë, po përdorin administratën publike në kundërshtim me ligjin.

Aktualitet Politike

23/03/2021

Endrit Ibraimllari- LSI-KORCE

Rilindja dhe Niko Peleshi, të kapur në panik në Korçë, po përdorin administratën publike në kundërshtim me ligjin.Të kapur në panik, po ofrojnë kontrata pune sezonale në kundërshtim me ligjin.

Pasi i përdorën për t’ju marrë votat për vite me radhë dhe duke i lënë në harresë qytetarët e Korcës, tani shkojnë me oferta sezonale vetëm për fushatë.

Niko Peleshi dhe drejtorët e tij të korruptuar, të bëjnë kujdes!Çdo veprim i tillë, në kundërshtim me ligjin, do të marrë goditjen e merituar me 25 prill dhe kushdo që shkel ligjin, do të dalë para drejtësisë.Të bëjnë kujdes, se pas 25 prillit, nuk ka Rilindje që t’i mbrojë, por vetëm ndëshkim popullor!

May be an image of 1 person dhe tekst
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?