Rama: Laçi do të rilindë me standarde si të Europës

Politike

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar një video nga kantieri i sapohapur për ndërtimin e spitalit të ri në Laç.

Rama thotë se spitali i ri i Laçit do të jetë më i madh, më i fortë, dhe me standarde si të spitaleve bashkiake të Europës.

STATUSI NGA EDI RAMA
MIRËMËNGJES 😊
dhe me kantierin e sapohapur të Spitalit të Ri të Laçit, i cili do të rilindë më i madh, më i fortë e me standarde të spitaleve bashkiake të Europës, ju uroj një ditë të mbarë 😍

https://fb.watch/3zqMSCDQnR/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?