AktualitetPolitike

Braimllari/ Të rinjtë e Korçës, por dhe të gjithë Shqipërisë përkrahin LSI sepse LSI mban fjalën

Sekretari i Pergjithshem i LSI, Endrit Ibraimllari vazhdon papushim takimet ne qarkun e Korces.

Sot ai ka bere publike ne profilin e tij takime me te rinjte e ketij qarku.

Postimi i plote:

Të rinjtë e Korçës por dhe të gjithë Shqipërisë përkrahin LSI sepse LSI mban fjalën. LSI mendon për të rinjtë pjesë e programit të LSI “Nga Bebja në Bebe” një mundësie e mirë për të gjithë të rinjtë të punojnë dhe të kontribuojnë në vënd dhe të kenë një të ardhme të sigurtë.

Çdo fëmijë që lind gjatë qeverisjes së LSI, kur të rritet dhe të bëhet vetë me fëmijë, do të ketë mbështetje financiare në vlerën rreth 25 000 USD për të nisur jetën e re prindërore.

SHQIPËRIA SHTËPIA E TË RINJVE 🌹

May be an image of 5 njerëz dhe ambiente të jashtme
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania