Basha/ “Më 25 prill ora e ndëshkimit”

Politike

Lulzim Basha ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me përgjimet e antimafias italiane, ndërsa shkruan se Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien.

“Rama dhe marionetat e tij e kanë mendjen të shtojnë pasurinë e tyre me mafien. Atyre as që u bie në mend për njerëzit.

Së bashku, ne do të sjellim ndryshimin. Do të presim lidhjet e mafies me shtetin, do të largojmë Ramën dhe çirakët e tij e do të sjellim një qeveri që kujdeset për familjet shqiptare.” shkruan Basha.

https://fb.watch/3el2kn-wuy/

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?