Aktualitet

Lirohen 3 të arrestuarit e protestave për Klodian Rashës

Gjykata vendosi lirimin e tre të arrestuarve, respektivisht Vilson Kulemani, Robert Pashnjari dhe Altin Koçi me masën detyrim paraqitje.

Prokuroria nuk arriti të faktonte në Gjykatë kërkesën për mbajtjen në burg të tre të rinjve, duke i dhënë të drejtë argumenteve të avokatit Ledjo Nuraj.

windows 7 ultimate kaufen
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania