SPRINT NEWS ALBANIA

AktualitetPolitike

Braimllari: Më 25 Prill largojmë fatkeqësinë kombëtare…

Sekretari i Përgjithshëm i LSI Endrit Braimllari ka postuar një shënim në faqen e tij në facebook kur tregon realitetin e të rinjve në Pogradec.

“Oferta e Edi Ramës për të rinjtë e Pogradecit është largimi nga vendi, mungesa e vendeve të punës dhe shpresës”, shkruan Braimllari në shënimin e tij.

Pogradeci ka të rinjë energjik të lënë totalisht në harresë nga Rilindja.

Oferta e Edi Ramës për të rinjtë e Pogradecit është largimi nga vendi, mungesa e vendeve të punës dhe shpresës.

Më 25 Prill largojmë Rilindjen e cila është kthyer në fatkeqësi kombëtare.

Më 25 Prill kthejmë shpresën tek të rinjtë, hapim vende të reja pune për t’a bërë Shqipërinë shtëpinë tonë.

Image
windows 7 pro kaufen
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?