Aktualitet

Virusi i ri/ Gjithë bota i ‘mbyll derën’ Britanisë, në Shqipëri vazhdojne vijne aviona…

Alarm është ngritur në Britani pasi është shfaqur një ‘version’ i ri i i virusit, ku sipas mendiave të huaja raportohet se është 70% më infektues.

Kjo ka bërë që shumë vende të ndalin gjitha fluturimeve që transportojnë pasagjerë nga Britania e Madhe në Evropë për të paktën 72 orë.

Por Shqipëria nuk ka marrë ende asnjë masë, sot nga Anglia në Shqipëri në orën 01:25 të mëngjesit, ka mbërritur një avion, raporton ‘faxnews’.

Ndërsa pritet që nesër të mbërrijnë tre të tjerë në orën 01:25, i dyti në orën 11:20 dhe fluturimi i tretë do të jetë në 11:25.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania