Aktualitet

Meta ia merr këngës me grupin polifonik në Amfiteatrin e Bylisit

Presidenti Ilir Meta, ia ka marrë këngës labe. I ulur gati në gjunjë dhe pranë këngëtarëve, kreu i shtetit mban iso bashkë me ta.

Gazetari Ervis Kuçi ka siguruar për BalkanWeb videon ku shfaqet Meta pranë këngëtarëve të veshur me veshje tradicionale shqiptare.

Presidenti Ilir Meta ishte sot i pranishëm në Amfiteatrin e Bylisit, ku vlerësoi disa personalitete të shquara të artit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania