Bota

Termet i fortë në Greqi…

Një tërmet me magnitudë 5.1 i shkallës Richter ka tronditur Greqinë vetëm pak minuta më parë.

Sipas faqes europiane EMSC, lëkundjet ishin në thellësi 5 kilometër, çka ka shkaktuar edhe lëkundje të forta. Epiqendra e tërmetit u lokalizua 35 kilometra midis ishujve Kos dhe Astypalea.

Deri më tani nuk ka njoftime për të lënduar apo dëme materiale, ndërkohë që neësbomb do t’ju mbajë të informuar në vazhdim.

dsgrytry.JPG
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania