Takimi në njësinë 7, Gjosha: Përfaqësim dinjitoz, integritet dhe përkushtim ndaj qytetarëve

Aktualitet Politike

Ish deputetja e LSI Klajda Gjosha ka postuar në faqen e saj në fecebook foto nga takimi i saj në njësinë 7 në Tiranë.

“Përfaqësim dinjitoz, integritet dhe përkushtim ndaj qytetarëve janë tre parime që ndjekin punën tonë në cdo hap”, shkuan ajo në një postim në facebook.

Fotografia e Klajda Gjosha

Në njësinë 7 të Tiranës, jemi gati për të kryer zgjedhjet në çdo organizatë dhe cdo qelizë të Lëvizjes Socialiste për Integrim. Përfaqësim dinjitoz, integritet dhe përkushtim ndaj qytetarëve janë tre parime që ndjekin punën tonë në cdo hap. LSI tashmë është drejt finalizimit të anëtarësimeve të reja dhe së bashku me ata që na kanë besuar në vite, do të bëjmë të mundur mbylljen e kapitullit të tranzicionit në vend dhe do të rikthejmë shpresën për cdo familje shqiptare.
#bashkohumelsi

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?