Meta/ Çfarë ka Zvicra më shumë përveç Referendumeve? VIDEO

Aktualitet

Presidenti Ilir Meta publikon një video me pamje nga bukuritë që ofron vendi ynë, një miksim pamjesh nga alpet, në det e më pas në qytetet e gurta shqiptare.

Por videon Presidenti nuk mund të mos e shoqëronte dhe me një mesazh thumbues, nisur dhe klima politike në vendin tonë. “Çfarë ka Zvicra më shumë përveç Referendumeve?”, shkruan Meta duke bërë një paralelizmë mes Shqipërisë dhe Zvicrës.

Video e shpërndarë nga Presidenti:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *