SPRINT NEWS ALBANIA

Aktualitet

Meta/ Çfarë ka Zvicra më shumë përveç Referendumeve? VIDEO

Presidenti Ilir Meta publikon një video me pamje nga bukuritë që ofron vendi ynë, një miksim pamjesh nga alpet, në det e më pas në qytetet e gurta shqiptare.

Por videon Presidenti nuk mund të mos e shoqëronte dhe me një mesazh thumbues, nisur dhe klima politike në vendin tonë. “Çfarë ka Zvicra më shumë përveç Referendumeve?”, shkruan Meta duke bërë një paralelizmë mes Shqipërisë dhe Zvicrës.

Video e shpërndarë nga Presidenti:

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/videos/598281834453393/
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?