Aktualitet

Vdes te Infektivi 23 vjeçarja e prekur me Covid

Një 23 vjeçare me koronavirus ka ndërruar jetë pak minuta më parë në Spitalin Infektiv.

23 vjeçarja ishte e konfirmuar pozitive me Covid-19 dhe e intubuar prej disa ditesh.

Nuk dihet nëse ajo vuante nga sëmundje të tjera, ndërsa identiteti i saj nuk bëhet ende i ditur. Kjo është viktima me e re që ka humbur betejën me Covid-19 në vendin tonë.

Ministria e Shëndetësisë pritet të japë informacion zyrtar për vdekjen e 23 vjeçares.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

PANELE DIELLORE-Solares Albania