AktualitetPolitike

Basha/ Ne do t’i fitojmë zgjedhjet!

Në Elbasan si kudo në Shqipëri, Ramavirusi po e shkatërron ekonominë, ka varfëruar qytetarët dhe po falimenton biznesin e vogël.

Sipërmarrësit e vegjël në Elbasan vuajnë mungesën e ndihmës, si gjatë dhe pas pandemisë. Faturat e larta të energjisë dhe të ujit, tatimet dhe taksat lokale po i detyrojnë bizneset e vogla të ulin qepenat dhe të shtojnë radhët e të papunëve.

Vëmendja jonë është dhe do të mbetet tek ekonomia. Sepse për ne është jetike garantimi i një jete normale për të gjithë shqiptarët.

Ne do t’i fitojmë zgjedhjet me shqiptarët e për shqiptarët, në mënyrë që me planin tonë të ndërtuar bashkë me shqiptarët, t’i japim zgjidhje krizës së rëndë ekonomike të krijojmë mundësi për punë e mirëqënie e t’ua kthejmë Shqipërinë, shqiptarëve.1

VIDEOT E PUBLIKUARA SOT NGA BASHA NE QYTETIN E ELBASANIT:

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?