Alarmante në Krujë/ Nga 21 të testuar së fundmi 11 rezultojnë pozitivë

Aktualitet

Balkanweb mëson se së fundmi nga 21 tamponë që janë marrë në Krujë 11 prej tyre kanë rezultuar pozitivë dhe tashmë Kruja bëhet qendra më e re e COVID-19 në Shqipëri.

Në total Kruja regjistron 33 të infektuar me COVID-19 ndërsa sipër saj qëndrojnë vetëm Tirana, Shkodra Durrësi dhe Fier.

(BalkanWeb)

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?