Djali i Tom Doshit me makinë njësoj si CR7, Ronaldo.

Stil/Jetë

Tom Doshi është ndër deputetët më të pasur në Shqipëri dhe djemtë e tij janë me fat.

Të gjithë e reklamojnë luksin e tyre në rrjetet sociale dhe kësaj ‘sëmundje’ nuk i kanë shpëtuar dot as djemte e deputetit, James dhe Marcos Doshi.

Pasioni për makinat e shtrenjta është i madh dhe dy djemtë e tregojnë në çdo postim në Instagram.

Marcos ka publikuar së fundmi një makinë të tipit Mercedes G-Class 63.

Të njëjtën makinë e pamë para disa ditësh të qarkullonte në rrjet, pasi Georgina ja dhuroi Cristiano Ronaldos për ditëlindje.

Kjo makinë kap shumën e 114 mijë paund dhe duket se Tom Doshi nuk kursehet fare për të lumturuar djemtë e tij.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?