Eliot Engel me Presidentin Ilir Meta/U diskutua për çështjet e ngritura rreth ‘Mini-shengenit’ në Ballkan

Aktualitet

Komisioni për Politikën me Jashtë në Kongresin Amerikan ka pasqyruar në një postim në tëitter takimin e kryetarit të këtij Komisioni, Eliot Engel me Presidentin Ilir Meta, ku u diskutua ndër të tjera edhe për çështjet e ngritura rreth ‘Mini-shengenit’ në Ballkan

‘Postimi i Komisionit për Politikën me Jashtë në Kongresin Amerikan në profilin zyrtar në Tëitter

Kryetari i Komisionit për Politikën me Jashtë në Kongresin Amerikan Eliot Engel : Një takim i shkëlqyer me mikun tim, Presidentin Ilir Meta. Diskutuam mbi situatën politike në Shqipëri, kontributin e saj në NATO, përpjekjet e saj për çeljen e negociatave të anëtarësimit në BE, si dhe për çështjet e ngritura rreth ‘mini-Shengenit’ në Ballkan.’

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?