‘Një fundjavë të mbarë! Me qetësi dhe dashuri!’

Aktualitet

“Një fundjavë të mbarë! Me qetësi dhe dashuri!” Me këtë urim dhe moto të jetës të vet, Presidenti i Republikës Ilir Meta ka përshëndetur mëngjesin e kësaj të shtune, ndjekësit e tij në Facebook.

Krahas urimit, Meta ka publikuar dhe një fotografi ku përkëdhel një nga macet e tij të dashura, si mesazh paqeje dhe prehjeje familjare për të gjithë, pas një jave të ngjeshur me debate dhe kriza politike.

Image
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?