Basha takim me trupin diplomatik, zbardhen temat e diskutimeve

Politike

Lulzim Basha ka patur një mëngjes pune sot me ambasadorë të trupit diplomatik të akredituar në Tiranë me të cilët ka biseduar për disa tema të rëndësishme të aktualitetit politik.

foto galeri

Gazetari Osman Stafa raportoi për “BalkanWeb” se temë e diskutimeve ka qenë reforma zgjedhore, reforma në drejtësi por edhe dekriminalizimi duke iu referuar denoncimeve të opozitës për disa kryebashkiakë. Pjesë e takimit ishin dhe ish-deputetë e përfaqësues të PD.

foto galeri
0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments