Rama ik’, ka pushtuar stadiumin e Lezhës

Aktualitet

Në Lezhë është duke u zhvilluar ndeshja mes Besëlidhjes dhe Partizanit, që luhet për Kupën e Shqipërisë.

Siç është bërë zakon, sidomos kur luan Partizani, tifozët kanë shpërthyer në thirrje ‘Rama ik’.

Por në këtë situatë ka ndërhyrë arbitri i ndeshjes, i cili ka ndaluar lojën disa sekonda dhe u ka kërkuar tifozëve të mos hedhin parulla politike.

Dhe tifozët janë sjellë në mënyrë shembullore … kanë vazhduar të thërrasin edhe më fort ‘Rama ik’./syri.net/

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments