Turqia nuk gjen qetësi/ Tjetër tërmet i fortë…

Bota

Tjeter termet me shkalle 5.1 rihter, ka rane pak minuta me pare ne Turqi. Epiqendra ka qene 12 km larg Izmirit. Akoma nuk raportohet per deme, por eshte heret dhe per kete.

0 0 vote
Article Rating
Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments