Dy persona të vrarë pas një sherri që ndodhi brenda ambienteve të Poliklinikës së Patosit. VIDEO

Aktualitet

Identifikohen emrat e dy personave që mbetën të vrarë sot pas një sherri me armë zjarri në Patos.

Gazetari Ervis Kuçi mëson se bëhet fjalë për të rinjtë Elis Kapaj dhe Manol Rapaj, të dy nga Patosi. Këta dy persona mbetën të vrarë pas një sherri që ndodhi brenda ambienteve të Poliklinikës së Patosit. Ndërkohë, autori i krimit, Martin Skendaj, u arrestua pak krimit.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?