VIDEO/ Përmbysje e “çmendur” e Lazios

Sport

Gjithçka nisi keq në këtë transfertë ku Lazio e pa vetën në dizavantazh që në minutën e 8-të. Tomas Strakosha zhvilloi një 90-minutësh të madh duke mbajtur Lazion në lojë me një pritje fantastike ndaj Nainggolan në fundin e pjesë së parë, nuk kishte ç’të bënte në golin e pësuar, nota 7 për Strakoshën.

Pjesa më spektakolare e ndeshjes erdhi në shtesë ku fillimisht, në minutën e 93-të, Luis Alberto barazoi shifrat ndërsa Caicedo në minutën e tetë të shtesës shënoi golin e fitores duke bërë që i gjithë stafi i ekipit lacial, përfshi dhe Igli Tarën të shpërthenin në një festë të çmendur.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?